TouchPro (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: footer
ast: pie

en: header
ast: cabecera

en: Help
ast: Aida

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Link color
ast: Color del enllaz
