TouchPro (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: footer
da: sidefod

en: header
da: sidehovede

en: Help
da: Hjælp

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Link color
da: Linkfarve

en: Featured
da: Anbefalet

en: Base color
da: Grundfarve

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Sidebar second
da: Anden sidebar
