TouchPro (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: footer
el: υποσέλιδο

en: header
el: κεφαλίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Base color
el: Βασικό χρώμα

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
