TouchPro (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: footer
et: jalus

en: header
et: päis

en: Help
et: Abi

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Base color
et: Baasvärvus

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
