TouchPro (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: footer
km: បាត​កថា

en: header
km: បឋម​កថា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Base color
km: ពណ៌​គោល

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
