TouchPro (7.x-2.0) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Featured
lo: ລັກສະນະເດັ່ນ

en: Sidebar first
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 1

en: Sidebar second
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 2
