TouchPro (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: header
ps: سرۍ

en: Help
ps: مرسته

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Link color
ps: تړونی رنګ

en: Featured
ps: ځانګړي
