TouchPro (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: footer
sv: sidfot

en: header
sv: sidhuvud

en: Help
sv: Hjälp

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Text color
sv: Textfärg

en: Link color
sv: Länkfärg

en: Featured
sv: Framhävd

en: Base color
sv: Grundfärg

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt
