TouchPro (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: footer
be: футэр

en: header
be: шапка сайта

en: Help
be: Дапамога

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Base color
be: Асноўны колер

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
