TouchPro (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: footer
eu: Orri-oina

en: header
eu: goiburua

en: Help
eu: Laguntza

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Base color
eu: Oinarri kolorea

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
