TouchPro (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: footer
hu: lábléc

en: header
hu: fejléc

en: Help
hu: Súgó

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Base color
hu: Alapszín

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: featured
hu: kiemelt
