TouchPro (7.x-2.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: footer
ml: അടിക്കുറിപ്പ്

en: Help
ml: സഹായം

en: Link color
ml: കണ്ണിയുടെ നിറം
