Tournament (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (52 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Disable
az: Söndürülüb

en: More
az: Daha çox

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Back
az: Geri

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Comment
az: Şərh

en: Score
az: Hesab

en: User role
az: İstifadəçi rolu

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Advanced
az: Əlavə

en: Details
az: Detallar

en: System
az: Sistem

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: Random
az: Təsadüfi

en: Duration
az: Müddət

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Alias
az: Ləqəb

en: By @name
az: @name ilə

en: Cancel account
az: Hesabı ləğv edin
