Tournament (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (53 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: More
bg: още...

en: Action
bg: Действие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Back
bg: Назад

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Teaser
bg: Резюме

en: The username %name does not exist.
bg: Името на потребителя %name не съществува.

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Comment
bg: Коментар

en: Details
bg: Детайли

en: System
bg: Система

en: W
bg: З

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Profile
bg: Профил

en: Duration
bg: Период

en: Pending
bg: В изчакване

en: Match
bg: Съвпадение

en: Finished
bg: Приключен

en: Participants
bg: Участници

en: Alias
bg: Псевдоним

en: By @name
bg: От @name
