Tournament (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (66 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: The username %name does not exist.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་%name་གནས་མི་འདུག

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: System
bo: མ་ལག

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Replace
bo: བརྗེ་བ

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Join
bo: ཞུགས་པ།

en: 1 month
bo: ཟླ་བ་གཅིག

en: Privacy
bo: གསང་དོན།

en: Finished
bo: ལེགས་གྲུབ་བྱུང་བ།

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: Alias
bo: མིང་གཞན

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: By @name
bo: @name་ལ་བསྟུན་པ

en: Cancel account
bo: ཐོ་ཁོངས་བསུབ་པ

en: Group @group
bo: ཚོ་ཁག་@group

en: Name (raw)
bo: མིང༼བཅོས་མེད་པ༽

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Enable to override this field's links.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་སྦྲེལ་ཐག་བརྗེ་རུང་བ་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ།
