Tournament (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (81 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Public
ca: Públic

en: Disable
ca: Inhabilita

en: More
ca: Més

en: Action
ca: Acció

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Back
ca: Enrere

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Teaser
ca: Resum

en: The username %name does not exist.
ca: L'usuari "%name" no existeix.

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Every hour
ca: Cada hora

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Comment
ca: Comentari

en: Score
ca: Puntuació

en: User role
ca: Rol de l'usuari

en: Warning
ca: Avís

en: Advanced
ca: Avançat

en: 2 months
ca: 2 mesos

en: 3 months
ca: 3 mesos

en: Details
ca: Detalls

en: System
ca: Sistema

en: Members
ca: Membres

en: Start date
ca: Data d'inici

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Random
ca: Aleatori

en: Profile
ca: Perfil

en: Duration
ca: Durada

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Pending
ca: Pendent

en: Accept
ca: Accepta

en: Replace
ca: Reemplaça

en: Team
ca: Equip

en: Teams
ca: Equips

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Join
ca: Uneix-te a

en: 1 month
ca: 1 mes

en: Privacy
ca: Privacitat

en: Finished
ca: Fi

en: fieldset
ca: Conjunt de camps

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: Alias
ca: Àlies

en: Member
ca: Membre

en: Admin
ca: Administrador

en: 2 weeks
ca: 2 setmanes

en: In progress
ca: En procés

en: By @name
ca: Per @name

en: Cancel account
ca: Cancel·la el compte

en: Group @group
ca: Grup @group

en: Name (raw)
ca: Nom (sense filtrar)

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Enable to override this field's links.
ca: Permet sobreescriure l'enllaç d'aquest camp.

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats
