Tournament (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (47 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Next
cy: Nesaf

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Disable
cy: Analluogi

en: More
cy: Mwy

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Size
cy: Maint

en: None
cy: Dim

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Message
cy: Neges

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Weight
cy: Pwysau

en: Link
cy: Dolen

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Import
cy: Mewnfudo

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Save
cy: Cadw

en: Time
cy: Amser

en: View
cy: Gweld

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: The username %name does not exist.
cy: Nid yw enw defnyddiwr %name yn bodoli.

en: Updated
cy: Newidwyd

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Active
cy: Gweithredol

en: Comment
cy: Sylw

en: Score
cy: Sgôr

en: Advanced
cy: Uwch

en: Details
cy: Manylion

en: Random
cy: Ar hap

en: Profile
cy: Proffil

en: Replace
cy: Ailosod

en: Finished
cy: Wedi gorffen

en: Alias
cy: Arallenw

en: Admin
cy: Gweinydd
