Tournament (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: 1 month
ga: mí amháin

en: 1 week
ga: seachtain amháin

en: By @name
ga: Le @name

en: Deadline
ga: Spriocdháta

en: Cancel account
ga: Cealaigh an cuntas
