Tournament (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (76 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Next
he: הבא

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Public
he: ציבורי

en: Disable
he: השבתה

en: More
he: עוד

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Back
he: אחורה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Time
he: זמן

en: View
he: צפיה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Teaser
he: תקציר

en: The username %name does not exist.
he: המשתמש %name לא קיים במערכת.

en: Updated
he: עודכן

en: Every hour
he: כל שעה

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Comment
he: תגובה

en: Score
he: ניקוד

en: User role
he: תפקיד המשתמש

en: Warning
he: אזהרה

en: Advanced
he: מתקדם

en: Details
he: פרטים

en: System
he: מערכת

en: Members
he: חברים

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Random
he: אקראי

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Duration
he: משך

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Pending
he: ממתינות

en: Replace
he: החלפה

en: User name
he: שם משתמש

en: Username not found
he: שם משתמש לא נמצא

en: Join
he: הצטרף

en: 1 month
he: 1 חודש

en: Privacy
he: פרטיות

en: Finished
he: סיום

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: Alias
he: מיקום

en: Sign up
he: הרשמה

en: Member
he: חבר

en: Seed
he: זרע

en: Admin
he: מנהל

en: 2 weeks
he: שבועיים

en: Leave
he: עזיבת קבוצה זו

en: By @name
he: ע"י @name

en: Cancel account
he: ביטול חשבון

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Invited
he: הוזמנו
