Tournament (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (45 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Disable
hy: Անջատել

en: More
hy: Ավելին

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: The username %name does not exist.
hy: %name օգտագործողի անունը գոյություն չունի։

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: System
hy: Համակարգ

en: Finished
hy: Ավարտված է

en: By @name
hy: Հեղինակ` @name

en: Cancel account
hy: Հաշիվը չեղարկել

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
