Tournament (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (43 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Disable
kk: Сөндіру

en: More
kk: Толығырақ...

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: The username %name does not exist.
kk: %name пайдаланушы аты табылмады.

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Comment
kk: Пікір

en: Details
kk: Мәліметтер

en: System
kk: Системасы

en: Profile
kk: Профиль

en: Finished
kk: Аяқталды

en: 1 week
kk: @count апта

en: Alias
kk: Лақап ат
