Tournament (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (49 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Next
ku: دواتر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Disable
ku: کوژاوە

en: More
ku: زیاتر

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: The username %name does not exist.
ku: ناوی تێپەڕبوونی %name هەبوونی نییە.

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: System
ku: سیسته‌م

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Finished
ku: ته‌واوبوو

en: Alias
ku: نازناو

en: By @name
ku: لەلایەن @name

en: Cancel account
ku: هەڵوەشاندنەوەی هەژمار
