Tournament (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (16 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: More
mg: Tohiny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Password
mg: Teny miafina

en: Teaser
mg: Famintinana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Comment
mg: Heviteny
