Tournament (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (39 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: More
nn: Meir

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Message
nn: Melding

en: Password
nn: Passord

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Back
nn: Attende

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Time
nn: Tid

en: View
nn: Sjå på

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Comment
nn: Kommentar

en: Details
nn: Detaljar

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: Random
nn: Vilkårleg

en: Match
nn: Samsvar

en: Join
nn: Meld inn

en: Finished
nn: Ferdig
