Tournament (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (27 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: More
os: Ноджы

en: Action
os: Архайд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Time
os: Афон

en: View
os: Фенд
