Tournament (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (21 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Finished
se: Geargan

en: Tid
se: Áigi

en: In progress
se: Bargamin
