Tournament (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (45 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: More
sl: Več

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: The username %name does not exist.
sl: Oprostite. Uporabniško ime %name ne obstaja.

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Comment
sl: Komentar

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Details
sl: Podrobnosti

en: System
sl: Sistem

en: Profile
sl: Profil

en: Pending
sl: Čaka

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Finished
sl: Končano

en: Alias
sl: Vzdevek

en: Admin
sl: Skrbnik
