Tournament (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (49 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Next
th: ถัดไป

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Action
th: แอคชั่น

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: None
th: ไม่มี

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Message
th: ข้อความ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Link
th: ลิงค์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: Time
th: เวลา

en: View
th: ดู

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: The username %name does not exist.
th: ไม่มีผู้ใช้ %name

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Score
th: คะแนน

en: Warning
th: การเตือน

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Details
th: รายละเอียด

en: System
th: ระบบ

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Random
th: สุ่ม

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Finished
th: เสร็จสิ้น

en: Alias
th: นามแฝง

en: Member
th: สมาชิก

en: By @name
th: โดย @name

en: Cancel account
th: ยกเลิกบัญชี

en: Name (raw)
th: ชื่อ (raw)

en: View mode
th: โหมดของวิว
