Tournament (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (34 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Disable
ug: تاقاش

en: More
ug: داۋامى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: System
ug: سېستىما

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: 1 month
ug: 1 ئاي

en: Finished
ug: تاماملاندى

en: 1 week
ug: ھەپتە 1

en: By @name
ug: دىن @name
