Tournament (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (25 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Next
ur: اگلا

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Public
ur: عوامی

en: Disable
ur: غیر فعال

en: More
ur: مزید

en: Action
ur: ایکشن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Warning
ur: انتباہ

en: Finished
ur: ختم شد

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
