Tournament (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (45 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Public
af: Publiek

en: Disable
af: Deaktiveer

en: More
af: Meer

en: Action
af: Aksie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Back
af: Terug

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: The username %name does not exist.
af: Die gebruikersnaam %name bestaan nie.

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Comment
af: Kommentaar

en: Score
af: Punt

en: User role
af: Gebruikersrol

en: Warning
af: Waarskuwing

en: System
af: Stelsel

en: Profile
af: Profiel

en: Pending
af: Hangende

en: 1 month
af: 1 maand

en: Finished
af: Voltooi
