Tournament (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (65 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Public
be: Публічнае

en: Disable
be: Выключыць

en: More
be: Болей

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Back
be: Назад

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Time
be: Час

en: View
be: Праглядзець

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Teaser
be: Цвялілка

en: The username %name does not exist.
be: Імя карыстальніка %name не існуе.

en: Updated
be: Абноўлена

en: Every hour
be: Кожную гадзіну

en: Participant
be: Удзельнік

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Comment
be: Каментар

en: Score
be: Адзнака

en: Warning
be: Увага

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Details
be: Падрабязна

en: System
be: Сістэма

en: Start date
be: Дата пачатку

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Random
be: Выпадкова

en: Profile
be: Профіль

en: Duration
be: Працягласць

en: Pending
be: Чакае

en: Not active
be: Неактыўна

en: Match
be: Супадаць

en: Finished
be: Завершана

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: Alias
be: Аліас

en: Matches
be: Супадае

en: 2 weeks
be: 2 тыдні

en: By @name
be: Па @name

en: Cancel account
be: Выдаліць рахунак

en: View mode
be: Лад выгляду
