Tournament (7.x-1.1) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel
