Tournament (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (75 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Public
cs: Veřejná

en: Disable
cs: Vypnout

en: More
cs: Více

en: Action
cs: Akce

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Time
cs: Čas

en: View
cs: Zobrazit

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Teaser
cs: Úvodník

en: The username %name does not exist.
cs: Uživatelské jméno %name neexistuje.

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Active
cs: Aktivní

en: Comment
cs: Komentář

en: Score
cs: Skóre

en: User role
cs: Uživatelská role

en: Warning
cs: Varování

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: 2 months
cs: 2 měsíce

en: 3 months
cs: 3 měsíce

en: Details
cs: Detaily

en: System
cs: Systém

en: Start date
cs: Datum začátku

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Random
cs: Náhodný

en: Profile
cs: Profil

en: Level
cs: Úroveň

en: Duration
cs: Trvání

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Replace
cs: Nahradit

en: No limit
cs: Žádný limit

en: Match
cs: Odpovídá

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Join
cs: Připojit se

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: Finished
cs: Hotovo

en: fieldset
cs: skupina polí

en: Participants
cs: Účastníci

en: Matches
cs: Shody

en: Admin
cs: Administrátor

en: 2 weeks
cs: 2 týdny

en: Leave
cs: Opustit

en: By @name
cs: Dle @name

en: Cancel account
cs: Zrušit účet

en: Group @group
cs: Skupina @group

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Entity types
cs: Typy entit
