Tournament (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (70 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Public
el: Δημόσιες

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: More
el: Περισσότερα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Size
el: Μέγεθος

en: None
el: Κανένα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Time
el: Ώρα

en: View
el: Προβολή

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: The username %name does not exist.
el: Το όνομα λογαριασμού %name δεν υπάρχει.

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Score
el: Βαθμολογία

en: User role
el: Ρόλος χρήστη

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: System
el: Σύστημα

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: W
el: Δ

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Random
el: Τυχαία

en: Profile
el: Προφίλ

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Replace
el: Αντικατάσταση

en: Match
el: Ταιριάζει

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: Privacy
el: Ιδιωτικότητα

en: Finished
el: Ολοκληρώθηκε

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: Participants
el: Συμμετέχοντες

en: Alias
el: Ψευδώνυμο

en: Matches
el: Ταιριάζουν

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: By @name
el: Από @name

en: Cancel account
el: Απενεργοποίηση λογαριασμού

en: Group @group
el: Ομάδα @group

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
