Tournament (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (42 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: More
eo: Pli

en: Action
eo: Ago

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Time
eo: Tempo

en: View
eo: Vidu

en: The username %name does not exist.
eo: La uzantnomo %name ne ekzistas.

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Comment
eo: Komento

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Details
eo: Detaloj

en: System
eo: Sistemo

en: Profile
eo: Profilo

en: Finished
eo: Finita

en: Alias
eo: Kromnomo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
