Tournament (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (63 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Public
eu: Publikoa

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: More
eu: Gehiago

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Back
eu: Itzuli

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Time
eu: Ordua

en: View
eu: Bista

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Every hour
eu: Orduro

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Score
eu: Puntuazioa

en: User role
eu: Erabiltzailearen zeregina

en: Warning
eu: Kontuz

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Details
eu: Xehetasunak

en: System
eu: Sistema

en: Members
eu: Kideak

en: Start date
eu: Hasiera data

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Profile
eu: Profila

en: Duration
eu: Iraupena

en: Replace
eu: Ordeztu

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: Join
eu: Lotu

en: Finished
eu: Amaituta

en: Participants
eu: Partehartzaileak

en: Alias
eu: Ezizena

en: Admin
eu: Kudeatu

en: By @name
eu: @name-k egina

en: Cancel account
eu: Kontua ezabatu
