Tournament (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (89 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Public
fi: Julkinen

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: More
fi: Lisää

en: Action
fi: Toiminto

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Size
fi: Koko

en: None
fi: Ei mitään

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Message
fi: Viesti

en: Password
fi: Salasana

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Back
fi: Takaisin

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Time
fi: Aika

en: View
fi: Näytä

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: The username %name does not exist.
fi: Käyttäjätunnusta %name ei ole olemassa.

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Every hour
fi: Tunneittain

en: User
fi: Käyttäjä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: Comment
fi: Kommentti

en: Score
fi: Tulos

en: User role
fi: Käyttäjärooli

en: Warning
fi: Varoitus

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: 2 months
fi: 2 kuukautta

en: 3 months
fi: 3 kuukautta

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: System
fi: Järjestelmä

en: Members
fi: Jäsenet

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: W
fi: LÄ

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Random
fi: Satunnainen

en: Profile
fi: Profiili

en: Level
fi: Taso

en: Duration
fi: Kesto

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Pending
fi: Odottaa

en: Accept
fi: Hyväksy

en: Replace
fi: Korvaa

en: Team
fi: Tiimi

en: Teams
fi: Tiimit

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: Username not found
fi: Käyttäjänimeä ei löytynyt

en: Join
fi: Liity

en: Privacy
fi: Yksityisyys

en: Finished
fi: Valmis

en: fieldset
fi: kenttäryhmä

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: Participants
fi: Vastaanottajat

en: 3 weeks
fi: 3 viikkoa

en: Sign up
fi: Rekisteröidy

en: Member
fi: Jäsen

en: Admin
fi: Ylläpito

en: 2 weeks
fi: 2 viikkoa

en: Leave
fi: Poistu

en: By @name
fi: @name

en: Manage members
fi: Ylläpidä jäseniä

en: Cancel account
fi: Poista käyttäjätili

en: Group @group
fi: Ryhmä @group

en: Name (raw)
fi: Nimi (raakamuodossa)

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Invited
fi: Kutsuttu

en: Enable to override this field's links.
fi: Salli ylikirjoitus tämän kentän linkeille.

en: Entity types
fi: Entiteettityypit

en: Remove member
fi: Poista jäsen
