Tournament (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (49 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Disable
jv: Dipaténi

en: More
jv: Lengkapé

en: Action
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Time
jv: Wektu

en: View
jv: Tampilan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: The username %name does not exist.
jv: Jeneng panganggo %name ora ana.

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Comment
jv: Komèntar

en: Score
jv: Skor

en: Warning
jv: Weling

en: Advanced
jv: Mahir

en: Details
jv: Lengkapé

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Profile
jv: Profil

en: Finished
jv: Wis rampung

en: Alias
jv: Singlon

en: By @name
jv: Nang @name

en: Cancel account
jv: Batalaké akun
