Tournament (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (68 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Public
lt: Vieša

en: Disable
lt: Išjungti

en: More
lt: Daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Back
lt: Atgal

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Teaser
lt: Įžanga

en: The username %name does not exist.
lt: Registracijos vardas %name nežinomas.

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Comment
lt: Komentaras

en: User role
lt: Narių rolės

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Details
lt: Išsamiai

en: System
lt: Sistema

en: Members
lt: Nariai

en: Start date
lt: Pradžios data

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Profile
lt: Profilis

en: Duration
lt: Laikas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Pending
lt: Laukiama

en: Match
lt: Sutampa

en: User name
lt: Nario vardas

en: Join
lt: Prisijungti

en: Finished
lt: Pabaiga

en: fieldset
lt: laukelių rinkinys

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Participants
lt: Dalyviai

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Admin
lt: Adminas

en: 2 weeks
lt: 2 savaitės

en: By @name
lt: Sukūrė @name

en: Cancel account
lt: Panaikinti paskyrą

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
