Tournament (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (72 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Public
lv: Publisks

en: Disable
lv: Atspējot

en: More
lv: Vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Time
lv: Laiks

en: View
lv: Skatīt

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: The username %name does not exist.
lv: Lietotājvārds %name neeksistē.

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Every hour
lv: Katru stundu

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Comment
lv: Komentārs

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: User role
lv: Lietotāja loma

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: 2 months
lv: 2 mēneši

en: 3 months
lv: 3 mēneši

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: System
lv: Sistēma

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Random
lv: Nejaušs

en: Profile
lv: Profils

en: Duration
lv: Ilgums

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Pending
lv: Gaida

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Match
lv: Atbilst

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Join
lv: Pievienoties

en: Finished
lv: Pabeigts

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: Sign up
lv: Pieteikties

en: Matches
lv: Rezultāti

en: 2 weeks
lv: 2 nedēļas

en: By @name
lv: No @name

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Confirmation required
lv: Nepieciešams apstiprinājums
