Tournament (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (38 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: More
sq: Akoma

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: The username %name does not exist.
sq: Përdoruesi %name nuk ekziston.

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Comment
sq: Komenti

en: Details
sq: Hollësi

en: System
sq: Sistemi

en: Profile
sq: Profili

en: Finished
sq: Përfundoi
