Tournament (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (42 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Disable
bs: Onemogući

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Size
bs: Veličina

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Time
bs: Vrijeme

en: View
bs: Pregled

en: Teaser
bs: Sažetak

en: The username %name does not exist.
bs: Korisničko ime %name ne postoji.

en: Every hour
bs: Svaki sat

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Comment
bs: Komentar

en: Details
bs: Detalji

en: System
bs: Sistem

en: Members
bs: Članovi

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Profile
bs: Profil

en: User name
bs: Korisničko ime

en: Privacy
bs: Privatnost

en: Finished
bs: Završeno

en: 1 week
bs: 1 sedmica

en: Alias
bs: Pseudonim
