Tournament (7.x-1.2) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Comment
ht: Komantè
