Tournament (7.x-1.2) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Confirm
mk: Потврда

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: Active
mk: Активно

en: Details
mk: Детали
