Tournament (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (18 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Public
si: පොදු

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Finished
si: සම්පූර්ණයි
