Tournament (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (80 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Public
sk: Verejné

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Action
sk: Akcia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Back
sk: Späť

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Teaser
sk: Upútavka

en: The username %name does not exist.
sk: Používateľské meno %name neexistuje.

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Every hour
sk: Každú hodinu

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Comment
sk: Komentár

en: Score
sk: Skóre

en: User role
sk: Kategória používateľa

en: Warning
sk: Varovanie

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: 2 months
sk: 2 mesiace

en: 3 months
sk: 3 mesiace

en: Details
sk: Podrobnosti

en: System
sk: Systém

en: Members
sk: Členovia

en: Start date
sk: Dátum od

en: W
sk: Z

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Random
sk: Náhodný

en: Profile
sk: Profil

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Duration
sk: Trvanie

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Replace
sk: Nahradiť

en: No limit
sk: Bez limitu

en: Match
sk: Zhoda

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Username not found
sk: Prihlasovacie meno nenájdené

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Finished
sk: Ukončené

en: fieldset
sk: skupina polí

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: Participants
sk: Účastníci

en: Member
sk: Člen

en: Admin
sk: Administrátor

en: 2 weeks
sk: 2 týždne

en: By @name
sk: Podľa @name

en: Cancel account
sk: Zrušiť účet

en: Name (raw)
sk: Názov (neformátorný)

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Entity types
sk: Typy entít
