Tournament (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (84 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Next
sv: Nästa

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Public
sv: Offentlig

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Action
sv: Åtgärd

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Size
sv: Storlek

en: None
sv: Ingen

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Message
sv: Meddelande

en: Password
sv: Lösenord

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Back
sv: Tillbaka

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Time
sv: Tid

en: View
sv: Visa

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Teaser
sv: Ingress

en: The username %name does not exist.
sv: Användarnamnet %name finns inte.

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Every hour
sv: Varje timma

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: Comment
sv: Kommentar

en: Score
sv: Poäng

en: User role
sv: Användarroll

en: Warning
sv: Varning

en: Advanced
sv: Utökad

en: Details
sv: Detaljer

en: Members
sv: Medlemmar

en: Start date
sv: Startdatum

en: W
sv: V

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Random
sv: Slumpvis

en: Profile
sv: Profil

en: Level
sv: Nivå

en: Close
sv: Stäng

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Pending
sv: Väntar på

en: Result
sv: Resultat

en: Not active
sv: Inte aktiv

en: Accept
sv: Accepterar

en: Replace
sv: Ersätt

en: User name
sv: Användarnamn

en: Join
sv: Gå med

en: 1 month
sv: 1 månad

en: Finished
sv: Avslutat

en: fieldset
sv: fältgrupp

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: Participants
sv: Deltagare

en: Sign up
sv: Anmäl

en: Matches
sv: Matcher

en: Member
sv: Medlem

en: Seed
sv: Seedning

en: Request date
sv: Fakturadatum

en: Admin
sv: Administrera

en: 2 weeks
sv: 2 veckor

en: Leave
sv: Lämna

en: By @name
sv: Av @name

en: Add member
sv: Lägg till medlem

en: Cancel account
sv: Ta bort konto

en: Group @group
sv: Grupp @group

en: Name (raw)
sv: Namn (obearbetat)

en: Bracket
sv: Tävlingsdiagram

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Enable to override this field's links.
sv: Aktivera för att åsidosätta detta fälts länkar.

en: Entity types
sv: Entitetstyp
