Tournament (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (81 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Public
et: Avalik

en: Disable
et: Keela

en: Action
et: Tegevus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Back
et: Tagasi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Time
et: Aeg

en: View
et: Kuva

en: Format
et: Vorming

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: The username %name does not exist.
et: Kasutajat %name pole olemas.

en: Updated
et: Uuendatud

en: Every hour
et: Iga tund

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Comment
et: Kommentaar

en: Score
et: Tulemus

en: User role
et: Kasutaja roll

en: Warning
et: Hoiatus

en: Advanced
et: Täpsem

en: 2 months
et: 2 kuud

en: 3 months
et: 3 kuud

en: Details
et: Üksikasjad

en: System
et: Süsteem

en: Members
et: Liikmed

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Random
et: Juhuslik

en: Profile
et: Profiil

en: Level
et: Tase

en: Close
et: Sulge

en: Duration
et: Kestus

en: Share
et: Jaga

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Pending
et: Ootel

en: Result
et: Tulemus

en: Replace
et: Asenda

en: Teams
et: Meeskonnad

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Username not found
et: Kasutajanime ei leitud

en: Join
et: Liitu

en: 1 month
et: 1 kuu

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Finished
et: Valmis

en: fieldset
et: väljade kogu

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Competition
et: Ennustusvõistlus

en: Admin
et: Administraator

en: By @name
et: Autor: @name

en: Cancel account
et: Konto kustutamine

en: Group @group
et: Grupp @group

en: Name (raw)
et: Nimi (toores)

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Enable to override this field's links.
et: Võimalda selle välja linke üle kirjutada.

en: Entity types
et: Olemi tüübid
