Tournament (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (74 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Public
gl: Público

en: Disable
gl: Desactivar

en: More
gl: Máis

en: Action
gl: Acción

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Back
gl: Voltar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Teaser
gl: Resumo

en: The username %name does not exist.
gl: O/A usuario/a %name non existe.

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Comment
gl: Comentario

en: Score
gl: Puntuación

en: User role
gl: Rol de usuario

en: Warning
gl: Alerta

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Details
gl: Detalles

en: System
gl: Sistema

en: Members
gl: Membros

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Random
gl: Aleatorio

en: Profile
gl: Perfil

en: Duration
gl: Duración

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Pending
gl: Pendente

en: Replace
gl: Reemplazar

en: Match
gl: Coincide

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Username not found
gl: Nome de usuario non atopado

en: Join
gl: Unirse

en: Finished
gl: Finalizado

en: fieldset
gl: conxunto de campos

en: 1 week
gl: 1 semana

en: Participants
gl: Participantes

en: Sign up
gl: Inscribirse

en: Matches
gl: Coincidencias

en: 2 weeks
gl: 2 semanas

en: Leave
gl: Avandonar

en: By @name
gl: Por @name

en: Cancel account
gl: Cancelar conta

en: Group @group
gl: Grupo @group

en: Name (raw)
gl: Nome (crudo)

en: View mode
gl: Modo de vista
